کلاس تیزهوشان تبریز

کلاس هوش و استعداد تحلیلی تیزهوشان در تبریز
معرفی دوره های آموزش تیزهوشان در تبریز:
تاریخ به روز رسانی: 9/خرداد/1403


شروع دوره جدید آمادگی تیزهوشان برای دانش آموزان پایه ششم

دانش آموزانی که به تازگی امتحانات خردادماه خود را به پایان رسانده اند ، می توانند از اول تابستان با شرکت در دوره های آموزش هوش و استعداد تحلیلی که بصورت حضوری در شهر تبریز برگزار می گردد ، آمادگی خود را برای پاسخگویی به سوالات آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان افزایش دهند.

همانطور که اطلاع دارید ، در آزمون تیزهوشان ، به صورت مستقیم از مباحث کتاب درسی سوال مطرح نمی گردد. بلکه تمامی سوالات آزمون تیزهوشان از مباحث هوش و استعداد تحلیلی ( هوش ریاضی، هوش کلامی، هوش تصویری و هوش سرعت و دقت ) می باشد . برای یادگیری این مباحث ، می توانید در دوره های آموزش یک ساله که توسط برترین اساتید مجموعه ی تیزهوشانی در شهر تبریز برگزار می گردد شرکت کنید.

برترین مدرسان تیزهوشان تبریز:

برترین-اساتید-تیزهوشان-تبریز

کلاس های حضوری هوش و استعداد تحلیلی، امسال با تدریس برترین اساتید سایت تیزهوشانی در تبریز(چهارراه آبرسان - آموزشگاه کاف) برگزار می گردد

 • هوش ریاضی،محاسباتی + هوش تصویری تجسمی: مهندس محمد میری
 • هوش کلامی،ادبیاتی + هوش دقت و تمرکز : مهندس سجاد بزرگی
 • جهت ثبت نام در کلاس تیزهوشان تبریز با شماره 09144308470 تماس بگیرید

  زمان برگزاری آزمون تیزهوشان سال آینده تبریز:
  آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال آینده در تاریخ 30 خرداد 1404 راس ساعت 8 صبح برگزار می گردد
  جهت ثبت نام در کلاس تیزهوشان تبریز با شماره 09144308470 تماس بگیرید

  معرفی مدرسین دوره آمادگی تیزهوشان ششم (مهندس بزرگی) :

  • tickکارشناس ارشد کامپیوتر(نرم افزار)
  • tickمولف ویدئوکتاب های هوشمند دهم و یازدهم
  • tickمدیر مرکز المپیادهای دانش آموزی اصفهان
  • tickعضو انجمن مدرسان شیمی دبیرستان های علامه حلی و فرزانگان تهران

  معرفی مدرسین دوره آمادگی تیزهوشان ششم (مهندس میری) :

  • tickکارشناس ارشد بیولوژی سلولی مولکولی
  • tickدبیر انجمن زیست شناسی دانشگاه رازی
  • tickمدرس هوش و استعداد تحلیلی از سال 1399
  • tickطراح سوالات هوش ریاضی و تصویری در آزمون های آزمایشی تیزهوشان

  تیزهوشان:
  آنچه دانش آموزان در کلاس تیزهوشان می آموزند:
  • tick فراگیری جزوه ی اختصاصی
  • tick شرکت در 10 مرحله آزمون آزمایشی
  • tickتحلیل سوالات آزمون تیزهوشان سال های قبل
  • tickروش مدیریت زمان آزمون
  • tickتکنیک های تست زنی
  • tickتحلیل سوالات هوش و استعداد تحلیلی
  • tickجمع بندی مطالب کتاب درسی
  • tickروش های نکته برداری در روزهای آخر
  • tickمعرفی منابع برتر

  کلاس تیزهوشان

  کلاس آموزش تیزهوشان

  برنامه یکساله آموزش هوش و استعداد تحلیلی در تبریز

  تعداد:60 جلسه

  زمان برگزاری امتحان ورود به مدارس استعداد های درخشان (تیزهوشان) تبریز 31 خرداد امسال می باشد و یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان و والدین ، آمادگی بیشتر برای حضوری موفق در این آزمون است . آزمونی که پذیرفته شدگان آن می توانند در بهترین مدارس شهر خود در مقطع متوسطه به تحصیل بپردازند .

  تاثیر آموزشی کلاس های تیزهوشان در موفقیت شما

  با توجه به این که منبع اصلی تمامی سوالات امتحان ورود به مدارس تیزهوشان در پایه ششم به هفتم سرفصل ها و محتوای مرتبط با هوش و استعداد تحلیلی می باشد ، شرکت در دوره یک ساله کلاس تیزهوشان (10 جلسه کلاس حضوری ) می تواند نقش چشمگیری در افزایش آمادگی دانش آموز ایفا کند .

  تعداد جلسات و شهریه کلاس جمع بندی تیزهوشان در تبریز

 • ترم بهار : 10 جلسه(شهریه:2.000.000)
 • دانش آموزانی که علاوه بر کلاس های تیزهوشان ، از آزمون های آزمایشی 10 مرحله ای استفاده می کنند می توانند احتمال قبولی خود را افزایش داده و شانس بیشتری برای ورود به مدارس استعدادهای درخشان داشته باشند

  در این آزمون ها دانش آموزان می توانند توانایی خود رانسبت به سایر رقیبان خود در شهر تبریز بسنجند و در هر مرحله تمام تلاش خود را برای قرار گیری بین نفرات برتر به کار گیرند.


  اگر بخواهیم در رابطه با قبولی آزمون تیزهوشان صحبت کنیم ، باید قبل از هر چیز به این نکته دقت کنیم که توانایی ذهنی دانش آموزان در مقایسه با سایرین متفاوت است ، یا بهتر است اینطور بگوییم ، ساختار ذهنی هر شخص منحصر به فرد و متفاوت با دیگران است.  اگر به قبولی های سال های قبل مدارس تیزهوشان شهر خود توجه کنید ، متوجه می شوید که بسیاری از این دانش آموزان ، با شرکت در کلاس تیزهوشان و مطالعه ی کتاب های آموزش هوش و استعداد تحلیلی موفق به قبولی در این آزمون شده اند .

  نمی توان از نقش کلاس ها و دوره های آمادگی تیزهوشان ، و همچنین کتاب های نمونه سوالات در افزایش شانس قبولی دانش آموزان چشم پوشی کرد ، البته که اینها همگی می توانند تاثیرگذار باشند ، اما نکته ی کلیدی و عامل اصلی در قبولی ، میزان بهره ی هوشی دانش آموز و همچنین میزان آمادگی و آرامش او در روز امتحان است .

  در کلاس های تیزهوشان تمام تلاش ما بر این است تا با بهره گیری از برترین مدرسان و مولفان تیزهوشان ، بتوانیم در 55 جلسه ، تاثیر چشمگیری بر افزایش شناخت دانش آموزان از سوالات هوش و استعداد تحلیلی و نحوه ی صحیح حضور در جلسه ی آزمون ورود به مدارس تیزهوشان داشته باشیم .


  ثبت نام در کلاس تیزهوشان ( تبریز)

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط ثبت نام در کلاس های تیزهوشان تبریز با شماره 09144308470 تماس بگیرید

  تبریز - چهارراه آبرسان


  دانش آموزان شرکت کننده در این کلاس درک بالایی نسبت به نحوه ی پاسخگویی به سوالات هوش پیدا می کنند ، علاوه بر این می آموزند چگونه اضطراب و تشویش ذهنی خود را هنگام برخورد با سوالات پیچیده و سخت کنترل کنند و آرامش درونی و اعتماد به نفس خود را در طول آزمون حفظ کنند .

  مقدار زیادی از استرس و اضطراب مخاطبان تیزهوشان ناشی از این موضوع است که آنها در لحظه ی امتحان به نتیجه ی آزمون و پی آمد های عدم قبولی خود می اندیشند . و این امر به تنهایی می تواند بر عملکرد دانش آموز در پاسخگویی به سوالات تاثیرگذار باشد . در صورتی که شرکت کنندگان کلاس تیزهوشان می آموزند که چگونه بر این ترس غلبه کرده و امیدواری خود را قبل از امتحان ، در طول پاسخگویی به سوالات و حتی بعد از پایان این آزمون حفظ کنند .


  تاثیر کلاس های تیزهوشان در قبولی چقدر است؟

  کلاس های آمادگی تیزهوشان یکی از ابزارهایی است که در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد تا بتواند به آن ها در مسیر قبولی تیزهوشان کمک کند. به یاد داشته باشید که این کلاس ها ابزار هستند و تضمین کننده ی قبولیدانش آموز نیستند.

  به هر اندازه که دانش آموز در کنار شرکت در کلاس ، زمان بیشتری صرف مطالعه و تمرین سوالات تیزهوشان در منزل کند. شانس قبولی دانش آموز افزایش می یابد.

  کلاسهای تیزهوشانی که برگزار می شوند بالاخص اگر درست و منطقی توسط اساتید حرفه ای و متخصص اجرا شوند می تواند بسیار به دانش آموز برای موفقیت در تیزهوشان کمک کند. کلاس های تیزهوشان قوی با معلم های با سطح علمی و تجربه بالا می تواند ضعف های دانش آموزان را در زمینه درسی بر طرف کند و در مسیر آزمون به دانش آموز کمک کند.
  این کلاس ها می تواند روند و جهت گیری مناسب درس خواندن و برنامه ریزی دانش آموز را ایجاد کند.
  البته علاوه بر کلاس های تیزهوشان ، بهتر است دانش آموز برای شناخت وضعیت خود ، در آزمون های آزمایشی تیزهوشان شرکت کند. در این صورت والدین و دانش آموز به شناخت بهتری برای مقایسه میزان آمادگی نسبت به سایر داوطلبان می رسند.


  اما تاثیر کلاس های تیزهوشان در قبولی چقدر است ؟

  ثبت نام در کلاس تیزهوشان ( تبریز)

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط ثبت نام در کلاس های تیزهوشان تبریز با شماره 09144308470 تماس بگیرید

  تبریز - چهارراه آبرسان  مجله اختصاصی تیزهوشان

  ماهنامه شماره 22 (مهر ماه 1402)

  درصورتی که شما هم از مخاطب های آزمون ورود به مدارس تیزهوشان هستید . به شما توصیه می کنیم قبل از هرچیز برای آشنایی بیشتر با آزمون تیزهوشان ، ماهنامه تیزهوشان را تهیه کرده و مطالب آن را با دقت مطالعه نمایید .

  مجله ی اختصاصی ثبت نام تیزهوشان هرماه برای مخاطبان پایه های ششم و نهم به صورت مجزا منتشر می شود و به دو صورت نسخه چاپی (ارسال با پست پیشتاز) و دانلود نسخه ی الکترونیکی (فایل PDF) قابل دسترسی می باشد .


  سه شنبه 14 مرداد 1402 - بر اساس آخرین اخبار مرکز ملی استعدادهای درخشان در مورد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان امسال برای دانش آموزان پایه ششم و نهم در سراسر استان های کشور به شرح زیر می باشد ...

  بیشتر

  نظر کاربران

  سارا نجفی

  سلام من میخوام با سه نفر از همکلاسهام توی این کلاس شرکت کنیم ، آیا امکان ثبت نام گروهی و تخفیف هست ؟.

  پاسخ

  سلام دانش آموز گرامی
  برای اطلاع از شرایط ثبت نام و تعداد ظرفیت باقیمانده ی هر کلاس میتونید به صفحه ی برنامه ی ترم تابستان وارد بشید .

  علی ایجادی

  کلاس تیزهوشان برای پایه های چندمه ؟ پسر من کلاس هشتمه آیا این همایش براش مناسبه ؟

  پاسخ

  سلام
  این کلاس مخصوص دانش آموزان پایه ششم و نهمه ، پسر شما هم برای آمادگی بیشتر و موفقیت در آزمون سال آینده میتونه توی این کلاسها شرکت کنه.

  سیمین ریحانی

  توی مراغه هم همایش جمع بندی تیزهوشان برگزار میشه ؟

  پاسخ

  سلام
  خیر ، امسال برنامه ای برای همایش توی مراغه نداریم.

  ارسال پاسخ  شیوه نامه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

  مدارس تیزهوشان در تمام مقاطع راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی پذیرش داشته و فعالیت دارند. برای ورود به مدارس سمپاد در دو مقطع کلاس ششم و نهم می توانید اقدام کنید. شرایط اقدام برای ثبت نام در این مدارس به شرح زیر است:

 • دارا بودن نمرات بالا در تمامی دروس ابتدایی و راهنمایی برای هر دو آزمون
 • دارا بودن تابعیت ایرانی (دیگر اتباع با درخواست استعلام و شرایط خاص می توانند در آزمون شرکت کنند.)
 • در پایه ششم ، شرط اصلی برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان ، داشتن نمره ی خیلی خوب در تمامی دروس کارنامه پایه پنجم و ششم می باشد (البته دانش آموزانی که حداکثر یک نمره ی خوب در کارنامه داشته باشند و مابقی نمرات خیلی خوب باشد نیز می توانند در این آزمون ثبت نام کنند)
 • همچنین برای مخاطبان پایه نهم شرط ورود به آزمون ، معدل بالای دانش آموزان است. اغلب مدارس تیزهوشان شرط معدل بالای هفده را برای دو مقطع تحصیلی قبل دانش آموز لحاظ می کنند.

 • آزمون تیزهوشان یکی از دغدغه های اولیا و دانش آموزان پایه ششمی و نهمی است که می خواهند در مدارس با کیفیت و امکانات آموزشی بالا تحصیل کنند تا احتمال قبولی بیشتری را در کنکور برای تحصیل در رشته دلخواهشان در یک دانشگاه معتبر و خوب داشته باشند. چراکه طبق آمار منتشر شده از کنکور سال های اخیر، ۷۰ درصد رتبه‌های برتر کنکور 1401 در رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی دانش‌آموزان مدارس سمپاد بوده‌اند.

  سوالات تیزهوشان:

  برای درس خواندن در این مدارس دانش آموزان باید در آزمون ورودی مدرسه تیزهوشان ثبت نام کنند و در صورت کسب نمره و امتیاز مورد نظر می‌توانند در این مدارس مشغول به تحصیل شوند. البته ذکر این نکته لازم است که سوالات آزمون ورودی تیزهوشان برای پایه ششم تماما سوالات استعداد تحلیلی است و هیچ نوع سوالی از مطالب تدریس شده مطرح نمی‌گردد بنابراین دانش آموز برای قبولی در دوره متوسطه اول تیزهوشان باید بتواند سوالات استعداد تحلیلی را پاسخ دهد.

  سوالات استعداد تحلیلی شامل سوالات مربوط به هوش است که در سه نوع سوال هوش کلامی، هوش ریاضی و تصویری طراحی می‌شود.  ویژگی مدارس استعدادهای درخشان

  سالانه دانش آموزان زیادی برای تحصیل در مدارس تیزهوشان به رقابت می پردازند برای همین والدین این دانش آموزان باید قبل از ثبت نام در این مدارس به مزایا و معایب مدارس سمپاد بپردازند تا بتوانند بعد از بررسی نقاط قوت و ضعف این مدارس تصمیم گیری کنند که آیا فرزندشان می تواند در مدارس تیزهوشان تحصیل کند یا نه.

  کادر تدریس: همینطور که در مدارس تیزهوشان گزینش دانش آموزان اهمیت دارد، گزینش کادر آموزشی و مدیریتی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا برای پرورش استعداد دانش آموزان نیاز به افراد متخصص و تیزهوشی است.

  دانش آموزان برتر : هدف اصلی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، شناسایی استعدادهای برتر هر شهر بوده و به همین منظور برای تعیین و انتخاب دانش آموزان، در این مدارس آزمون هایی برگزار می شود. در گذشته این کار به صورت یک آزمون متمرکز انجام می گرفت. ولی در چند سال گذشته روال کار مدارس سمپاد تغییر کرده و گزینش به صورت مدرسه محور است.

  استفاده از کتاب های خاص : در مدارس تیزهوشان در کنار درس های معمول آموزش و پرورش، کتاب های مکملی در نظر گرفته شده و این دروس نیز به دانش آموزان آموزش داده می شود. این موضوع به منظور پرورش استعداد دانش آموزان بوده و متناسب با آن ها خواهد بود.

  ساعات درسی: ساعات درسی هفتگی مدارس تیزهوشان درست مشابه مدارس عادی بوده و دقیقاً سی ساعت در هفته است.

 • مدارس تیزهوشان نمونه دولتی و غیر انتفاعی در برنامه های آموزشی اصلی خود تفاوت عمده ای با یکدیگر ندارند. زیرا منابع اصلی آموزش در همه مدارس یکسان است. آنچه باعث ایجاد تفاوت در بین این مدارس می شود، شیوه آموزشی آن ها و سطح آموزشی آن هاست. مدارس نمونه دولتی نیز به صورت گزینشی عمل کرده و دانش آموزان خود را با آزمون برمی گزینند. ولی اهداف آن با مدارس تیزهوشان متفاوت است. مدارس نمونه دولتی زیر نظر مستقیم آموزش پرورش بوده و جهت حمایت از دانش آموزان دولتی با استعداد ایجاد شده است. فراموش نکنید که مدارس سمپاد زیر نظر سازمان پرورش استعدادهای درخشان بوده و هدف اصلی آن پرورش خلاقیت و استعداد افراد است.


 • مقایسه مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان

  مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی دو مورد از محبوب ترین مدارس هستند. داوطلبان بسیار زیادی در هر شهر هرساله در آزمون های ورودی برای بدست آوردن یکی از صندلی های مدارس مدارس استعدادهای درخشان و مدارس نمونه دولتی به رقابت می پردازند.

  مدارس تیزهوشان در قالب یک آزمون ورودی با سوالات هوش و استعداد تحلیلی برای دوره های اول و دوم متوسطه به سنجش و پذیرش داوطلبان می پردازند.

  این آزمون توسط سازمان سنجش استعدادهای درخشان کشور انجام می گیرد. مدارس نمونه دولتی و مدارس تیزهوشان برای پذیرش دانش آموزان، مقررات خاصی را در نظر گرفته اند که تنها واجدین این مقررات، مجاز به ثبت نام آزمون ورودی این مدارس هستند.

  با وجود امکانات و شرایط فوق العاده ای که هر دو مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی دارند، تفاوت هایی نیز در این دو نوع مدارس وجود دارد. آگاهی و شناخت ویژگی های متفاوت در رابطه با مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان، برای هر داوطلبی که مایل به تحصیل در این مدارس است، ضروری به نظر می رسد.

  در این ادامه همراه با معرفی ویژگی های مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی به یک سؤال مهم و رایج یعنی "تفاوت مدارس نمونه دولتی و مدارس تیزهوشان سال 1401-1402" به طور کامل پاسخ می دهیم.

  مدارس عادی و مدارس خاص

  مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی جزو مدارس خاص محسوب می شوند و برای شناخت بهتر ویژگی های آنها بهتر است این دو مدرسه را با مدارس عادی مقایسه کنیم:

  مدارس عادی یا دولتی مدارسی هستند که خدمات آن ها رایگان است و اکثر افراد در آن ثبت نام می‌کنند در این مدارس دانش آموزان پرتلاش و با استعداد در کنار دانش آموزانی که از استعداد معمولی برخوردارند درس می‌خوانند. همچنین این مدارس از کیفیت آموزشی معمولی برخوردارند. سطح رقابت در این مدارس بسیار پایین است. این مدارس از امکانات آموزشی و علمی معمولی و پایینی نیز برخوردارند.

  البته همین مدارس عادی برای بسیاری از دانش آموزان مناسب است و مخصوصا دانش آموزان سطع یادگیری معولی بهتر است در مدارس عادی تحصیل کنند

  بسیاری از خانواده‌ها به امید موفقیت فرزندشان در تحصیل به هر طریقی او را در مدارس خاص و برتر ثبت‌نام می‌کنند. ازآنجایی‌که دانش‌آموزان از لحاظ شخصیت، استعداد، هوش و... با یکدیگر تفاوت دارند و هر دانش‌آموزی نمی‌تواند در مدرسه عملکرد خیلی خوبی داشته باشد ناکامی نصیب این دانش‌آموزان می‌شود. اگر دانش‌آموز در یک فضای آرام و به دور از رقابت که در مدارس خاص خبری از آن نیست درس بخواند بهتر می‌تواند استعدادهای خود را نمایان و شکوفا کند. زمانی که دانش‌آموز در جوی رقابتی ناکامی را تجربه می‌کند این می‌تواند در آینده نیز نگاه او را نسبت به‌خودش و توانمندی‌هایش منفی کند. برای رهایی از دام این آسیب‌ها خانواده‌ها باید بیشتر به علایق و استعدادهای فرزندانشان توجه کنند. آنها را وارد فضاهای سنگین رقابتی که در بسیاری از موارد ناکامی در پی دارد، نکنند.

  و اما در مدارس خاص:

  مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی به دلیل این که از بین دانش آموزان دارای شرایط خاص و بر اساس آزمون ورودی اقدام به جذب دانش آموز می کنند، دارای برخی از ویژگی های منحصر به فرد هستند. به طور کلی محیط مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی دارای فضای رقابتی هستند و داوطلبان این مدارس برای موفقیت می بایست تلاش و پشتکار خوبی داشته باشند.

  مدارس تیزهوشان در حقیقت مدارسی هستند که زیر نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، یا همان چیزی که به صورت عامیانه مرکز سمپاد خوانده می شود، فعالیت می کنند. این مراکز تربیتی در تمام مقاطع تحصیلی راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی فعال بوده و در مراکز استان ها و شهرهای بزرگ دارای نمایندگی هستند.

  تیزهوشان بهتر ایت یا غیر انتفاعی ؟

  شاید برای خانواده ها این سؤال پیش بیاید که مدارس غیر انتفاعی چه تفاوتی با مدارس سمپاد یا همان استعدادهای درخشان دارد؟ مدارس غیر انتفاعی نیز مدعی هستند که سطح امکانات رفاهی و آموزشی شان بالاتر از مدارس عادی بوده، و از معلم های با دانشی بهره می برند. به همین خاطر خود را برتر از مدارس عادی می پندارند و دانش آموزان را تشویق می کنند که از این مدارس استفاده کنند. واقعیت این است که سطح علمی و آموزشی در مدارس غیر انتفاعی به خاطر هزینه های بیشتری که می شود، بالاتر است. ولی این مدارس تفاوت های بسیاری با مدارس تیزهوشان دارند. و اساساً هدف ایجاد مرکز استعدادهای درخشان و مدارس سمپاد به طور کلی با مدارس غیر انتفاعی متفاوت است.

  مقایسه مدارس تیزهوشان و غیر انتفاعی

  گاهی دانش آموزان غیر انتفاعی از درس زده شده و ترجیح می دهند از این مدارس فاصله بگیرند. زیرا فشاری که بر دانش آموزان وارد می شود دوچندان خواهد بود.

  در مدارس سمپاد سطح اولیه سواد دانش آموزان نیز برای این مراکز اهمیت داشته و هدف کشف استعدادهای برتر از بین استعدادهای موجود است. در صورتی که در مدارس غیر انتفاعی خبری از دانش آموزان برگزیده نیست و صرفاً سعی بر این است که با اضافه کردن طرح درس ها و فشارهای مضاعف سطح علمی دانش آموزان بالاتر برود.

  چند روز مانده تا مرحله اول آزمون های آزمایشی ؟

  دانش آموزان پایه ششم و نهم مخاطب ورود به مدارس استعدادهای درخشان در حال تلاش برای حضوری موفق در اولین مرحله از آزمون های آزمایشی تیزهوشان هشتند.

  بدون شک برترین دانش آموزان کشور در این آزمون به رقابت با هم می پردازند

  شما هم می توانید در هفت مرحله آزمون آزمایشی تیزهوشان ثبت نام کنید

  برنامه-تیزهوشان-ششم-به-هفتم
  • tick

   سوالات استاندارد

  • tick

   زمانبندی مناسب

  • tick

   هماهنگ در سراسر کشور

  • tick

   کارنامه تحلیلی

  برنامه-تیزهوشان-نهم-به-دهم
  • tick

   سوالات استاندارد

  • tick

   زمانبندی مناسب

  • tick

   هماهنگ در سراسر کشور

  • tick

   کارنامه تحلیلی

  امکانات اختصاصی سایت تیزهوشانی برای شما

  آزمون هفت مرحله تیزهوشان
  آزمون های آزمایشی تیزهوشان

  در هفت مرحله آزمون آزمایشی ، آمادگی خود را در امتحانات تیزهوشان افزایش دهید و با سایر دانش آموزان شهر خود به رقابت بپردازید ...

  تمرین های هوش و خلاقیت تیزهوشان

  تمرین های هوش

  سوالات آزمون سال قبل مدارس تیزهوشان را تمرین کنید و نمرات خود را در نمودارهای تحلیلی تیزهوشان مقایسه کنید ...

  کلاس تیزهوشان آیکون png

  کلاس
  تیزهوشان

  کلاس های فشرده و جمع بندی هوش و استعدادهای غیرکلامی تیزهوشان در شهر شما ...

  مشاوره آنلاین

  مشاوره آنلاین

  در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی سوالات شما در رابطه با ثبت نام و آمادگی تیزهوشان هستیم...

  مشاوره-تیزهوشان در تبریز


  آنچه دانش آموزان برای قبولی در آزمون تیزهوشان نیاز دارند

  tick

  تمرین های هوش و خلاقیت

  tick

  آزمون های آزمایشی تیزهوشان

  سوال تیزهوشان دهم سال قبل
  سوال تیزهوشان سال قبل


  دانش آموزان برای تقویت هوش و سایر استعدادهای غیر کلامی خود از کتاب های آموزش و تست تیزهوشان استفاده می کنند ، همچنین با شرکت در آزمون های آزمایشی تیزهوشان با سایر دانش آموزان به تست زنی و رقابت در کسب نمرات بیشتر می پردازند

  آزمون های آزمایشی در قالب هفت مرحله آزمون شبیه سازی شده برای دانش آموزان ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود  فروشگاه کتاب تیزهوشانی

  کتاب 40 آزمون 5100 ثانیه ای تیزهوشان ششم به هفتم انتشارات پویش مشاهده

  کتاب هوش مالتیپل چندگانه تیزهوشان ششم به هفتم انتشارات خیلی سبز مشاهده

  کتاب هوش و خلاقیت + استعداد تحلیلی انتشارات کاهه مشاهده

  کتاب تیزهوشان 20 آزمون مولتی کمپلکس هوش و استعداد انتشارات مهر و ماه مشاهده

  کتاب مجموعه آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان 1+31 استان انتشارات پویش مشاهده

  کتاب درسنامه و سوال ریاضی ششم تیزهوشان انتشارات خیلی سبز مشاهده

  کتاب تیزهوشان ریاضی ششم انتشارات کاهه مشاهده

  کتاب تیزهوشان 1000 تست هوش و استعداد تحلیلی انتشارات مهر و ماه مشاهده

  کتاب تیزهوشان جامع نهم اثر جمعی از نویسندگان انتشارات خیلی سبز مشاهده

  فیزیک نهم تیزهوشان انتشارات علامه حلی مشاهده

  شیمی نهم تیزهوشان انتشارات علامه حلی مشاهده

  کتاب علوم نهم بخش زیست و زمین شناسی انتشارات علامه حلی مشاهده

  آخرین اخبار تیزهوشان

  تماس با ما