تیزهوشان ششم به هفتم

اگر شما هم از دانش آموزان پایه ششم هستید و قصد دارید خود را برای شرکت در آزمون ورود به مدارس تیزهوشان آماده کنید ، می توانید با شرکت در آزمون های آزمایشی هوش و استعداد تحلیلی، علاوه بر آشنایی با جدید ترین سوالات تیزهوشان ، میزان آمادگی خود را در پاسخگویی به این آزمون با سایر رقیبان خود مقایسه کنید.

از آنجایی که تعداد بسیار زیادی از مخاطبان تیزهوشان در آزمون های آزمایشی سایت تیزهوشانی شرکت می کنند، می توانید با تحلیل کارنامه ی این آزمون ها از وضعیت خود کاملا مطلع شوید. این آزمون به صورت آنلاین و حضوری در سراسر کشور برگزار می شود.

برای مشاهده ی محل برگزاری آزمون های آزمایشی تیزهوشان در شهر خود اینجا کیلیک کنید


آزمون های آزمایشی تیزهوشان

3 مرحله آزمون حضوری در سراسر کشور

 • مرحله اول آزمون: جمعه 21 اردیبهشت 1403
 • مرحله دوم آزمون: جمعه 4 خرداد 1403
 • مرحله سوم آزمون: جمعه 18 خرداد 1403
 • *** هزینه ثبتنام در یک مرحله آزمون حضوری تیزهوشان 165 هزار تومان

  *** هزینه ثبتنام در سه مرحله آزمون حضوری تیزهوشان 20درصد تخفیف 390 هزار تومان

  ثبت نام آزمون های آزمایشی

  درباره ی آزمون های آزمایشی

  در این صفحه از سایت تیزهوشانی به معرفی آزمون های آزمایشی می پردازیم . رقابتی که هرساله بین مخاطبان ورود به مدارس تیزهوشان برگزار می شود و طی آن دانش آموزان با جدیدترین سوالات هوش و استعداد تحلیلی میزان توانایی ذهنی خود را به چالش می کشند .

  اگر به تازگی با سایت تیزهوشانی آشنا شده اید ، توصیه می کنیم قبل از ورود به سامانه آزمون های آزمایشی ، توضیحات این صفحه را تا پایان مطالعه کنید . در صورتی که درباره ی امتحانات ورود به مدارس تیزهوشان ، یا آزمون های آزمایشی سوالی دارید لطفا پس از مطالعه ی سوالات پر تکرار دانش آموزان ، در صورت نیاز به صفحه ی مشاوره آنلاین مراجعه نمایید .

  • مرحله اول: (جمعه) 21 اردیبهشت 1403
  • tick

   3 مرحله آزمون حضوری

  • tick

   سوالات استاندارد

  • tick

   به همرا کارنامه تحلیلی

  • tick

   ویدئوی آموزش و تحلیل سوالات

  • tick

   هماهنگ در سراسر کشور

  ورود به سامانه آزمون های آزمایشی

  برای مشاهده ی محل برگزاری آزمون های آزمایشی تیزهوشان در شهر خود اینجا کیلیک کنید

  دانش آموزان پایه ششم و نهم شرکت کننده در آزمون های آزمایشی در حال تلاش برای حضوری موفق در اولین مرحله از آزمون های آزمایشی تیزهوشان هستند.

  بدون شک برترین دانش آموزان کشور در این آزمون به رقابت با هم می پردازند

  شما هم می توانید در 3 مرحله آزمون آزمایشی تیزهوشان ثبت نام کنید

  3مرحله آزمون حضوری و هفت مرحله آزمون آنلاین
  جزئیات پروژه
  Cae Detail Icon

  توجه : از مراجعه ی حضوری جهت ثبت نام خودداری فرمایید . برای ثبت نام آنلاین می توانید بر روی لینک های زیر کیلیک کنید :

  ثبت نام در آزمون آزمایشی ششم به هفتم

  معرفی آزمون های آزمایشی تیزهوشان

  معمولا دانش آموزان قبل از آزمون های مهمی از قبیل کنکور ، المپیاد یا امتحان ورود به مدارس تیزهوشان برای جلوگیری از غافلگیر شدن با سوالات جدید و سخت ، خود را در شرایط مشابه قرار می دهند و قبل از آزمون اصلی ، به وسیله ی چند مرحله آزمون آزمایشی ، آمادگی خود را افزایش می دهند .

  یکی از مهم ترین مولفه های آزمون های آزمایشی ، استاندارد سوالات مطرح شده می باشد و به هر میزان که سوالات آزمون آزمایشی شباهت بیشتری با سوالات امتحان اصلی داشته باشد ، شانس موفقیت دانش آموز افزایش می یابد.

  همچنین زمان بندی آزمون های آزمایشی و تقسیم مباحث در آن می تواند تاثیر چشمگیری در نظم مطالعه داشته باشد و براساس آن دانش آموز اهداف کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت خود را بهتر ترسیم می کند.

  در سه مرحله آزمون آزمایشی تیزهوشان که بصورت حضوری و آنلاین برای دانش آموزان پایه ششم برگزار می گردد ، مخاطبان با تعداد بسیار زیادی سوال استاندارد آشنا می شوند . این سوالات توسط مدرسان نخبه ی المپیادی و تیزهوشانی طراحی و تالیف شده اند و بیشترین شباهت را به رویکرد سوالات سال قبل مرکز استعدادهای درخشان دارند . ضریب سختی سوالات در هر آزمون نسبت به آزمون قبل سخت تر می شود ، بنابراین قدرت تحلیل سوالات و هوش غیر کلامی دانش آموزان شرکت کننده در این آزمون ها به تدریج افزایش می یابد.

  هوش و استعداد مولفه ای قیاسی می باشد، یعنی به کار بردن واژه ی باهوش برای یک دانش آموز ، بدون این که او را با دانش آموز دیگری مقایسه کنیم امکان پذیر نیست . در حل کردن تمرینات هوش و خلاقیت و استدلال های منطقی دانش آموزان معمولا می توانند به درصد کمی از سوالات جواب صحیح بدهند و پس از آن فقط با مقایسه کردن دانش آموز با سایر دانش آموزان و قراردادن نتیجه و نمرات او در نمودار می توان به این نتیجه رسید که آیا واقعا جزو نفرات برتر می باشد یا خیر.

  هرساله تعداد زیادی از دانش آموزان پایه ی ششم ، قبل از شروع آزمون اصلی تیزهوشان ، در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند و در کنار رقابت با سایر رقیبان خود ، در هرمرحله از آزمون آزمایشی متوجه نقاط قوت و ضعف خود می شوند و به جایگاه خود در بین باهوش ترین دانش آموزان شهر و استان محل تحصیل خود پی می برند.

  آزمون های تمرینی برای تیزهوشان

  تفاوت آزمون های آزمایشی حضوری و آنلاین تیزهوشان

  مهمولا در شهرستان های کم جمعیت کلاس ها و آزمون های آزمایشی تیزهوشان برگزار نمی شود و تنها گزینه ی در دسترس برای این دانش آموزان ، استفاده از کلاس ها و آزمون های آزمایشی آنلاین است.

  خوشبختانه زیرساخت های سایت تیزهوشانی برای برگزاری آزمون های آنلاین از کیفیت بالایی برخوردار است و دانش آموزانی که در این آزمون ها شرکت می کنند می توانند به راحتی به هدفت خود در تحلیل سوالات و مقایسه ی سطح هوش خود با سایر رقیبان برسند.

  البته باتوجه به تقاضای روز افزون آموزشگاه ها برای اخذ نمایندگی آزمون های آزمایشی ، کسترش این آزمون ها در شهرستان های کم جمعیت هم در برنامه ی مرکز تیزهوشانی قرار گرفته و هر ماه شاهد افزایش مراکز برگزاری آزمون های آزمون ها و کلاس های حضوری تیزهوشان هستیم.

  آزمون آزمایشی قلمچی بهتر است یا مرکز تیزهوشانی؟

  این سوال را بهتر است از دانش آموزان قبول شده در آزمون تیزهوشان سال گذشته بپرسید. اما با توجه به این که تمام تمرکز مرکز تیزهوشانی بر برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم است این آزمون ها با کیفیت بالاتر و سوالات استاندارد تری برگزار می شوند. در قلمچی،گاج و سایر مراکز آموزشی آزمون تمرکز افراد و آموزشگاه ها بر مطالب کنکور و مقطع دبیرستان می باشد.

  ورود به سامانه آزمون های آزمایشی


  سوالات پرتکرار دانش آموزان در رابطه با آزمون های آزمایشی

  • tickچگونه در آزمون های آزمایشی ثبت نام کنم؟

  برای ثبت نام در آزمون های آزمایشی می بایست ابتدا به سامانه آزمون های آزمایشی وارد شوید سپس می توانید با پرداخت هزینه ی آزمونها ، پروفایل خود را از حالت غیر فعال به حالت فعال تغییر دهید

  • tickآیا می شود فقط در یک مرحله از آزمون ها شرکت کنیم؟

  خیر - استراتژی طراحی سوالات و میزان سختی هر آزمون به صورتی انجام شده که دانش آموز طی 6 مرحله و با زمان بندی استاندارد آمادی لازم را کسب کنند .

  • tickبعد از ثبت نام در آزمون ، آیا لازم است کتاب نمونه سوال هم تهیه کنیم؟

  دانش آموزان در آزمون ها با سوالات زیادی آشنا می شوند ، اما لازم است برای بالا بردن شانس قبولی خود ، کتاب های کمک آموزشی هم تهیه کنند ، برای اطلاع از کتاب های نمونه سوال مناسب خود می توانید با مشاوران تیزهوشانی تماس بگیرید.

  • tickدر آزمون های آزمایشی ششم ، سوالات درسی هم مطرح می شوند؟

  با توجه به این که سوالات آزمون اصلی ورود به مدارس تیزهوشان در پایه ششم فقط از مباحث هوش و استعداد تحلیلی مطرح می شوند ، در آزمون های آزمایشی ششمی ها هم از کتاب درسی سوال مطرح نمی شود ، اما برای دانش آموزان پایه نهم علاوه بر سوالات هوش و استعدادتحلیلی ، از مباحث کتاب های درسی هم سوال مطرح می شود . درواقع آزمون های آزمایشی ، شبیه ساز امتحان تیزهوشان هستند و دقیقا با قوانین آزمون تیزهوشان اصلی برگزار می شوند.

  • tickآیا به دانش آموزان برتر در آزمون های آزمایشی جایزه نقدی اهدا می شود؟

  خیر - بهترین و با ارزش ترین جایزه برای دانش آموزان برتر، ورود به مدارس تیزهوشان است ، اما هرساله نفرات اول تا دهم پایه ششم و نهم در آزمون های آزمایشی تندیس یادبود نفر برتر از طرف سایت تیزهوشانی دریافت می کنند.

  • tickآزمون های آزمایشی به صورت حضوری برگزار می شوند یا مجازی؟

  تمام مراحل آزمون های آزمایشی به صورت حضوری و مراکز استان ها برگزار می شوند .

  • tickآیا دانش آموزان داری سهمیه خانواده شهدا برای برای پرداخت ثبت نام آزمون های آزمایشی ، تخفیف دارند؟

  خیر - فقط دانش آموزان دارای نامه از کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره بهزیستی می توانند از 90درصد تخفیف در هزینه آزمون های آزمایشی استفاده کنند.

  • tickهزینه ی ثبت نام آزمون های آزمایشی تیزهوشان برای دانش آموزان دوقلو به چه صورت است؟

  دانش آموزان دوقلو مخاطب آزمون های آزمایشی می توانند پس از ثبت نام و پرداخت هزینه یکی از دانش آموزان ، با مشاوران سایت تیزهوشانی تماس گرفته و برای دانش آموز دوم ، کد تخفیف 90درصدی دریافت نمایند.


  محل برگزاری آزمون های آزمایشی تیزهوشان

  توجه : از مراجعه ی حضوری جهت ثبت نام خودداری فرمایید . برای ثبت نام آنلاین می توانید بر روی لینک های زیر کیلیک کنید :

  ثبت نام در آزمون آزمایشی ششم به هفتم

  ثبت نام در آزمون آزمایشی نهم به دهم

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان آذربایجان شرقی محل برگزاری آزمون های آزمایشی در آذربایجان شرقی
  • تبریز - چهارراه آبرسان - روبروی قنادی تشریفات - ساختمان رسا - طبقه اول - آموزشگاه کاف
  • تبریز - چهارراه آبرسان - روبروی قنادی تشریفات - ساختمان رسا - طبقه اول - آموزشگاه کاف

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی محل برگزاری آزمون های آزمایشی در آذربایجان غربی
  • ارومیه - خیابان رسالت - بعد از فلکه راهنمایی ، بالاتر از اورژانس - پلاک 35 - آموزشگاه الماس نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان اردبیل محل برگزاری آزمون های آزمایشی در اردبیل
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان پسرانه شهید بهشتی 2(تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: خیابان مطهری، بالاتر از استخر شهرداری سابق، نرسیده به میدان یحیوی
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان فرزانگان 2 ارومیه (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس: اردبیل خیابان دانش جنب مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان اصفهان محل برگزاری آزمون های آزمایشی در اصفهان
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان شهید اژه ای 1(تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس:اصفهان خیابان‌ شهدای صفّه‌ – بالاتر از بیمارستان الزهرا
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان فرزانگان امین 2 (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس: اصفهان خیابان جابر انصاری خیابان ابونعیم بعد از فلکه میر عماد مجتمع نژادستاری

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان البرز محل برگزاری آزمون های آزمایشی در البزر
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان پسرانه شهید باهنر 3(تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس:البرز - بلوار شهید مطهری، نرسیده به آزادگان، خیابان شهید ساوجی، نبش اردلان 3
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان 5 (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: البرز - هشتگرد ، شهرک ولیعصر ، خیابان ایثارگران ، رو به روی دبیرستان دخترانه شاهد

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان ایلام محل برگزاری آزمون های آزمایشی در ایلام
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی ایلام (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس: نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان ایلام (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: ایلام، بلوار امام علی (ع)، روبروی بیمارستان کوثر، مرکز آموزشی فرزانگان

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان بوشهر محل برگزاری آزمون های آزمایشی در بوشهر
  • پسران: مدرسه تیزهوشان شهید بهشتی بوشهر3(تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس:بوشهر، سبزآباد
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان بوشهر (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: بوشهر، خیابان ورزش، جنب اداره دامپزشکی

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان تهران محل برگزاری آزمون های آزمایشی در تهران
  • تهران - اشرفی اصفهانی ، بلوار مخبری ، نرسیده به میدان شهید غفاری (میدان عدل) روبروی آتش نشانی ایستگاه 55 ، پلاک 54 ، طبقه دوم شرقی، واحد 6 نمایش نقشه
  • آدرس آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری محل برگزاری آزمون های آزمایشی در چهارمحال و بختیاری
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان پسرانه شهید بهشتی شهرکرد(تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس:شهركرد، استان چهارمحال و بختیاری ** نمایش نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان شهر کرد (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس: شهركرد، استان چهارمحال و بختیاری ** نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان خراسان جنوبی محل برگزاری آزمون های آزمایشی در خراسان جنوبی
  • پسران: دبیرستان استعدادهای درخشان پسرانه شهید بهشتی بیرجند (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس:بيرجند، استان خراسان جنوبی نمایش نقشه
  • دختران: دبیرستان فرزانگان حضرت زینب(س) (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس: بيرجند،، استان خراسان جنوبی نمایش نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان خراسان رضوی محل برگزاری آزمون های آزمایشی در خراسان رضوی
  • پسران: دبیرستان سمپاد شهید هاشمی نژاد ۱(تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس:استان خراسان رضوی، مشهد، Qarani blv، دبیرستان هاشمی نژاد نماش نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان 2 (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: منطقه 9، مشهد، استان خراسان رضوی نمایش نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان خراسان شمالی محل برگزاری آزمون های آزمایشی در خراسان شمالی
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان پسرانه شهید بهشتی (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس:استان خراسان شمالی، بجنورد، بلوار جوادالایمه نمایش نقشه
  • دختران: دبیرستان دبیرستان غیردولتی دخترانه فرزانه (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس:استان خراسان شمالی، بجنورد، فردوسی نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان خوزستان محل برگزاری آزمون های آزمایشی در خوزستان
  • اهواز - شهرک دانشگاه - انتهای بلوار امنیت - تقاطع دانشجوی 66 - روبروی مدرسه دخترانه دارالفنون - آموزشگاه فرهیختگان نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان زنجان محل برگزاری آزمون های آزمایشی در زنجان
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی 2 (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس:زنجان، استان زنجان - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: زنجان، استان زنجان - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان سمنان محل برگزاری آزمون های آزمایشی در سمنان
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان پسرانه شهید بهشتی سمنان 3(تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس:سمنان، استان سمنان - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان سمنان (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس: سمنان، استان سمنان - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان سیستان و بلوچستان محل برگزاری آزمون های آزمایشی در سیستان و بلوچستان
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان پسرانه شهید بهشتی 2(تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس:زاهدان، زاهدان، استان سیستان و بلوچستان - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان 2 (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: استان سیستان و بلوچستان، زاهدان، زیباشهر، زاهدان - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان فارس محل برگزاری آزمون های آزمایشی در فارس
  • شیراز - خیابان نشاط ، خیابان شهید عبائیان . کوچه 2 ، ساختمان سیم و زر 1 . طبقه دوم - (مجموعه فرهنگی آموزشی رامان) نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان قزوین محل برگزاری آزمون های آزمایشی در قزوین
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان پسرانه شهید بابایی قزوین (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس:استان قزوین، قزوین، شهید بابایی - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان شهیدان شالباف (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: قزوین،، عمار - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان قم محل برگزاری آزمون های آزمایشی در قم
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان پسرانه شهید قدوسی (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس:قم، استان قم - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان 1 (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: قم - دانشگاه فرهنگیان - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان کرمان محل برگزاری آزمون های آزمایشی در کرمان
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان پسرانه شهید علامه حلی (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس:استان کرمان، کرمان، بزرگراه یادگار امام، - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان استعدادهای درخشان فرزانگان دوره دوم ناحیه دو (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس: کرمان، استان کرمان - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان کرمانشاه محل برگزاری آزمون های آزمایشی در کرمانشاه
  • کرمانشاه - شهرک کارمندان ، میدان دوم ، کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی " نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان کهگیلویه و بویراحمد محل برگزاری آزمون های آزمایشی در کهگیلویه و بویراحمد
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان پسرانه شهید بهشتی یاسوج(تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس:ياسوج، استان کهگیلویه و بویراحمد - خیابان شهید قدوسی - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان پسرانه شهید بهشتی یاسوج(تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس:ياسوج، استان کهگیلویه و بویراحمد - خیابان شهید قدوسی - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان گیلان محل برگزاری آزمون های آزمایشی در گیلان
  • پسران: دبیرستان دوره ی دوم استعدادهای درخشان میرزاکوچک خان رشت(تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس:رشت، بلوار شیون فومنی، جاده جیرده، رشت، استان گیلان - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس: رشت، انتهای کوچه مسعودی، پشت خانه‌های اداره گاز، بلوار لاکان، - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان لرستان محل برگزاری آزمون های آزمایشی در لرستان
  • پسران: دبیرستان استعداد های درخشان شهید بهشتی خرم آباد(تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس:خرم آباد، استان لرستان - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان خرم آباد (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: خرم آباد، استان لرستان - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان مازندران محل برگزاری آزمون های آزمایشی در مازندران
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان ساری (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: ساری، بخش مرکزی شهرستان رامسر،ساری، استان مازندران - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان ساری (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: ساری، بخش مرکزی شهرستان رامسر،ساری، استان مازندران - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان مرکزی محل برگزاری آزمون های آزمایشی در مرکزی
  • پسران: دبیرستان پرورش استعدادهای درخشان علامه حلی اراک(تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس:اراک، امين، الهيه، اراک، استان مرکزی - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان اراک (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس: اراک، استان مرکزی - داوود آباد - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان هرمزگان محل برگزاری آزمون های آزمایشی در هرمزگان
  • پسران: بیرستان پسرانه شهید حقانی بندرعباس(تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس:استان هرمزگان، بندر عباس - خیابان ورزش - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان بندرعباس (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس: شهرک 22 بهمن، بندر عباس، استان هرمزگان - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان همدان محل برگزاری آزمون های آزمایشی در همدان
  • پسران: دبیرستان تیزهوشان پسرانه علامه حلی یک همدان (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس:همدان، استان همدان - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان ۱ همدان (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس: همدان - ارم - نمایش روی نقشه

  • آدرس آزمون تیزهوشان استان یزد محل برگزاری آزمون های آزمایشی در یزد
  • پسران: استعدادهای درخشان شهید صدوقی یزد (تیزهوشان- دوره اول) --- آدرس:یزد، استان یزد - نمایش روی نقشه
  • دختران: دبیرستان تیزهوشان دخترانه فرزانگان یزد (تیزهوشان- دوره دوم) --- آدرس: یزد، استان یزد - نمایش روی نقشه

  برای ثبت نام در آزمون های آزمایشی می بایست ابتدا به سامانه آزمون های آزمایشی وارد شوید سپس می توانید با پرداخت هزینه ی آزمونها ، پروفایل خود را از حالت غیر فعال به حالت فعال تغییر دهید

  تعداد شرکت کنندگان هر استان در آزمون های آزمایشی تیزهوشان امسال تاکنون:

  آذربایجان شرقی :

  پایه ششم : 57 نفر

  پایه نهم : 35 نفر

  آذربایجان غربی :

  پایه ششم : 48 نفر

  پایه نهم : 31 نفر

  اردبیل :

  پایه ششم : 42 نفر

  پایه نهم : 63 نفر

  اصفهان :

  پایه ششم : 112 نفر

  پایه نهم : 142 نفر

  البرز :

  پایه ششم : 167 نفر

  پایه نهم : 164 نفر

  ایلام :

  پایه ششم : 44 نفر

  پایه نهم : 72 نفر

  بوشهر :

  پایه ششم : 55 نفر

  پایه نهم : 74 نفر

  تهران :

  پایه ششم : 310 نفر

  پایه نهم : 321 نفر

  چهارمحال و بختیاری :

  پایه ششم : 32 نفر

  پایه نهم : 60 نفر

  خراسان جنوبی :

  پایه ششم : 55 نفر

  پایه نهم : 79 نفر

  خراسان رضوی :

  پایه ششم : 98 نفر

  پایه نهم : 156 نفر

  خراسان شمالی :

  پایه ششم : 58 نفر

  پایه نهم : 77 نفر

  خوزستان :

  پایه ششم : 34 نفر

  پایه نهم : 58 نفر

  زنجان :

  پایه ششم : 78 نفر

  پایه نهم : 98 نفر

  سمنان :

  پایه ششم : 72 نفر

  پایه نهم : 65 نفر

  سیستان و بلوچستان :

  پایه ششم : 86 نفر

  پایه نهم : 104 نفر

  فارس :

  پایه ششم : 142 نفر

  پایه نهم : 178 نفر

  قزوین :

  پایه ششم : 92 نفر

  پایه نهم : 122 نفر

  قم :

  پایه ششم : 73 نفر

  پایه نهم : 77 نفر

  کردستان :

  پایه ششم : 52 نفر

  پایه نهم : 71 نفر

  کرمان :

  پایه ششم : 87 نفر

  پایه نهم : 98 نفر

  کرمانشاه :

  پایه ششم : 132 نفر

  پایه نهم : 156 نفر

  کهگیلویه و بویر احمد :

  پایه ششم : 54 نفر

  پایه نهم : 52 نفر

  گیلان :

  پایه ششم : 79 نفر

  پایه نهم : 98 نفر

  لرستان :

  پایه ششم : 68 نفر

  پایه نهم : 79 نفر

  مازندران :

  پایه ششم : 123 نفر

  پایه نهم : 55 نفر

  مرکزی :

  پایه ششم : 88 نفر

  پایه نهم : 54 نفر

  هرمزگان :

  پایه ششم : 57 نفر

  پایه نهم : 65 نفر

  همدان :

  پایه ششم : 76 نفر

  پایه نهم : 98 نفر

  یزد :

  پایه ششم : 124 نفر

  پایه نهم : 94 نفر


  آنچه دانش آموزان برای قبولی در آزمون تیزهوشان نیاز دارند

  tick

  تمرین های هوش و خلاقیت

  tick

  آزمون های آزمایشی تیزهوشان

  سوال تیزهوشان دهم سال قبل
  سوال تیزهوشان سال قبل


  دانش آموزان برای تقویت هوش و سایر استعدادهای غیر کلامی خود از کتاب های آموزش و تست تیزهوشان استفاده می کنند ، همچنین با شرکت در آزمون های آزمایشی تیزهوشان با سایر دانش آموزان به تست زنی و رقابت در کسب نمرات بیشتر می پردازند

  آزمون های آزمایشی در قالب 6 مرحله آزمون شبیه سازی شده برای دانش آموزان ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود